שאלות ותשובות נפוצות

  1. האם הרכישה באתר פתוחה לציבור הרחב? ניתן לבצע הזמנה למי שיש לו חיילים/אנשי קבע/אזרחים עובדי צה"ל מכיוון שהאספקה רק לבסיסי צה"ל. 

  2. האם נדרשת הרשמה לאתר? לא נדרשת הרשמה לאתר, מומלץ להירשם על מנת לקבל מבצעים ועדכונים. 
  3. משלוחים:

   a. האם יש אפשרות למשלוח או שהלקוח תמיד מגיע ואוסף? המשלוח לבסיס, האספקה הינה תמיד לבסיס בו החייל משרת, בכוורת אזרחית/יחידתית, במשרד השלישות או במשרד המפקד. החייל יקבל הודעת SMS היכן החבילה ויבוא לאסוף.

   b. כיצד המשלוח מתבצע? המשלוח באמצעות המערכך הלוגיסטי של הרשת. 

   c. האם המחירים המופיעים באתר כוללים דמי משלוח? האם יש דמי משלוח מיוחדים ל"משלוחים חריגים" ככל שמדובר למשל במשלוחים ליעדים רחוקים במיוחד? המחירים שמופיעים באתר הם ללא דמי משלוח, דמי משלוח בעלות קבועה בסך 10 ש"ח לכל מקום ולכל גודל חבילה.

   d. מה קורה אם הנמען לא נמצא ביעדו? איפה משאירים את החבילה? האם זה נתון לבחירת המזמין או שיש ברירת מחדל? ברירת המחדל קבועה, המשלוח תמיד יחכה לחייל בכוורת האזרחית/יחידתית או בהעדר כוורת במשרד השלישות או במשרד המפקד.

  4. מהו תהליך הרכישה? מה קורה לאחר התשלום? כיצד נשלח ללקוח אישור הזמנה? תוך כמה זמן מגיעה החבילה ליעדה? הלקוח בוחר מוצרים, מזין פרטי מזמין ופרטי מקבל, משלם באשראי ומיד לאחר מכן מתקבל למייל שהזין אישור מספר הזמנה. ההזמנה עוברת לליקוט, לאחר הליקוט הלקוח מחויב בגין המוצרים שלוקטו) במידה וחסר מוצר אחד, המוצר יגרע מרשימת הקניות והלקוח לא יעודכן, במקרה שיש חוסר של 2 פריטים ומעלה, הרשת תיצור קשר טלפוני עם המזמין להחלפת פריטים, במידה והלקוח לא יהיה זמין ביום ביצוע ההזמנה עד השעה 16:00 הרשת תשלח את החבילה ללא הפריטים החסרים (התחייבות הרשת למשלוח עד 4 ימי עסקים, לא כולל ערבי שבת/ חג/ חול מועד (למעט יחידות חריגות). 
  5. האם הרכישה באתר מותנית בהיות הרוכש בגיר? (מעל 18) לא
  6. האם לאחר הרכישה מתקבל מייל אישור בו מופיעים פרטי ההזמנה?מתקבל אישור במייל הכולל את פרטי הזמנה, לאחר חיוב מתקבלת חשבונית למייל .
  7. האם יש למוצרים "דף תיאור מוצר" שהרוכשים מופנים אליו כאשר הם מעוניינים לרכוש אותם? כן
  8. איפה וכיצד מופיע מחיר המוצר? ליד כל פריט יופיע תיאור הפריט ומחירו.
  9. האם יש אפשרות לרכוש מוצרים טלפונית? לא
  10. באמצעות אילו כרטיסי אשראי ניתן לרכוש באתר? כל כרטיסי האשראי למעט כרטיסי דיינרס
  11. האם יופעל מוקד שירות לקוחות ? במידה וכן מה פרטיו? טלפון? שעות פעילות? מוקד שרות לקוחות בטלפון 03-7650306, ימים א'-ד' בין השעות 08:00-17:00, יום ה' בין השעות 08:00-16:30
  12. האם המשתמש יכול לבחור מועדי אספקה? לא
  13. האם יש שימוש באתר שימוש בקבצי קוקיז? כן
  14. מהם דמי הביטול ומהי מדיניות הביטול? כמה זמן לפני אספקת המוצרים ניתן לבטל?(לפי החוק הגנת הצרכן אפשרי לבטל 14 יום מיום קבלת המוצר, חריג: מוצרים פסידים שיכולים להתקלקל) קיימת אופציה לביטול עד 24 שעות מביצוע ההזמנה דרך שרות לקוחות בלבד ללא דמי ביטול. במידה ולקוח ירצה לבטל הזמנה/ להחזיר מוצר כגון: חשמל/ קמפינג וכו', ההתנהלות תהייה ע"פ מדיניות ההחזרה שקיימת ברשת בחנויות אזרחיות בלבד. (מדיניות החזרה ברשת עד 30 ימים מיום הרכישה בהצגת חשבונית קניה, כאשר המוצר לא נפתח ולא נעשה בו שימוש. לא כולל מוצרים פסידיים).